Hakkımızda

50 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermiş firmamızın değişimlere, yeniliklere ve teknolojiye  açık profesyonel ve kurumsal çalışma şartlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Sektörün içerisinde yetişmiş deneyimli gümrük müşaviri ve yardımcıları ile üst düzey yöneticilik yapmış profesyonellerden oluşan güçlü ve donanımlı kadromuz, gümrük ve dış ticarete dair her türlü işlem ve süreçte müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Merkezimizin bulunduğu İstanbul ve ülkemiz genelindeki şubelerimiz ile, tüm deniz ve hava limanları ile, sınır gümrükleri, serbest bölgeler ve iç gümrüklerde deniz, hava, kara ve demir yolu ile gelen-giden eşyanızın işlemleri, sahip olduğumuz kalite yönetimi ve etik kurallara uyum sertifikalarının gerektirdiği hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Gümrük ve dış ticaret işlemleriniz için hizmet alabilmeniz amacıyla, firmamız bünyesinde gümrük müşavirliği yanında, mevzuat danışmanlığı, yatırım ve teşvik belgesi alınması ve takibi, YYS alımı ve denetimi, sonradan kontrol ve firma denetimi, gümrük ve dış ticaret eğitimleri donanımlı kadromuzla siz müşterilerimize sunulmaktadır.